8 травня в НН ІАТЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася зустріч з учасниками Онлайн Школи енергоефективності — і це було неймовірно!
Живий діалог, активне спілкування, десятки запитань, щира зацікавленість школярів темами сучасної енергетики, енергоефективності та технологій — саме заради таких моментів і створюються подібні освітні ініціативи.
Учасники онлайн-школи не лише успішно пройшли навчання та підсумкове тестування, а й змогли ближче познайомитися з КПІ ім. Ігоря Сікорського, викладачами, лабораторіями та напрямами підготовки у сфері сучасної енергетики.
Під час зустрічі учасники отримали сертифікати та набори для проведення власних експериментів з енергоефективності — щоб продовжувати досліджувати світ енергії вже самостійно.
Особливо приємно, що до онлайн-школи долучилися учні з різних закладів освіти України:
Особлива подяка нашим стейкхолдерам — компанії iC consulenten — за постійну підтримку освітніх ініціатив, розвиток молоді та популяризацію енергоефективності серед школярів.
Завдяки підтримці компанії учасники школи отримали круті подарунки, а тепла й надзвичайно мотивуюча промова керівниці компанії Олени Рибак точно запам’ятається надовго.
Було настільки щиро, енергійно та натхненно, що навіть ми на хвилину задумалися над тим, як стати ще кращою версією себе
Сьогодні питання енергії, енергоефективності та відновлення інфраструктури є надзвичайно важливими для України. І дуже приємно бачити, що молодь активно цікавиться цими темами та готова ставати частиною майбутніх змін.
І це тільки початок!
Ми вже анонсуємо Онлайн Школу енергоефективності 2.0 — оновлену, ще більш інтерактивну та масштабну програму для школярів.
Поки що тримаємо інтригу й не будемо розкривати всі секрети… але можемо точно сказати — буде потужно.
Дякуємо всім учасникам за активність, енергію та натхнення!
Ми впевнені: серед вас — майбутні інженери, енергоменеджери, дослідники та новатори, які будуть створювати енергоефективне майбутнє України.
Дякуємо за організацію онлайн-школи енергоефективності викладачам кафедри теплової та альтернативної енергетики (Олені Шевченко, Ірині Суходуб, Дмитру Бірюкову, Віктору Шкляру, Інні Білоус), кафедри автоматизації енергетичних процесів (Володимиру Волощуку, Олександру Степанцю, Олені Нікрашевич) Науково-навчальному центру декарбонізації енергетики - Енерго-Інноваційному Хабу КПІ ім. Ігоря Сікорського!



