Вступ до аспірантури та докторантури

До уваги вступників до аспірантури у 2024 році

ОНОВЛЕНІ ПРАВИЛА ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ У 2024 РОЦІ

Умови прийому до аспірантури у 2024 році

Програми вступних випробувань в аспірантуру:

Детальна інформація щодо вступу в аспірантуру знаходиться на сайті  аспірантури КПІ ім. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО. У 2024 році умовою допуску до вступного іспиту до аспірантури з іноземної мови є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).

Детальна інформація щодо складання ЄВІ розміщена на сайті Українського центру якості освіти.

Реєстрацію осіб, які бажають взяти участь у ЄВІ, здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти з 7 до 29 травня 2024 року. В КПІ ім. Ігоря Сікорського реєстрацію на ЄВІ для вступників до аспірантури здійснює відділ аспірантури та докторантури.

Реєстрація можлива за умови особистої присутності вступника або дистанційно (з надсиланням заяви-анкети, підписаної кваліфікованим електронним підписом та сканованих копій документів, які зазначені в переліку на електронну пошту aspirantura@kpi.uaaspirantura.kpi@gmail.com)

Для реєстрації необхідні наступні документи:

• заява-анкета для оформлення екзаменаційного листка (бланк заяви-анкети розміщений у розділі «Документи» на сайті відділу);
  • документ, що посвідчує особу;
  • документ, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), або документ, що підтверджує причину невнесення до анкети-заяви інформації про РНОКПП;
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (диплом бакалавра, спеціаліста або магістра) або довідку щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2024 році (для осіб, персональні дані яких не вносять до Єдиної державної бази з питань освіти);
  • фотокартки для документів із зображенням, що відповідає досягнутому віку.

Відділ аспірантури та докторантури проводить реєстрацію на ЄВІ у такі години:9.00-12.00 – щодня, крім вихідних;

• 14.00-17.00 – з понеділка по четвер;
  • 14.00- 16.30 – у п’ятницю;
  • 14.00- 18.00 – 29 травня.

Прийом документів на конкурс до аспірантури у 2024 році відбудеться з 22 липня по 26 серпня з 09:30 до 11:30 та з 14:00 до 17:00 у кабінеті №247 1-го корпусу.
Про свої наміри вступати до аспірантури необхідно повідомити з 22 липня 2024 року шляхом заповнення  Google-форми.
Вступник має подати нижчезазначені документи особисто у відділ аспірантури та докторантури КПІ ім. Ігоря Сікорського або електронною поштою з накладанням кваліфікованого електронного підпису.

Перелік документів, що подаються для вступу до аспірантури

Електронна адреса відділу аспірантури та докторантури для листування: aspirantura@kpi.ua тел. 204-93-49 Умови прийому до аспірантурі Університету іноземців та осіб без громадянства визначаються окремим додатком до Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського. Прийом до аспірантури іноземців та осіб без громадянства здійснює Центр міжнародної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського тел. (044) 204-86-59.

Переглядів: 2 302