Укр.
Eng.
    
Навчально-науковий інститут
атомної та теплової енергетики
Національний технічний університет України
"Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Телефон деканату:

Наші стейкхолдери

Студенти, які навчаються на освітній програмі 122 «Комп’ютерні науки» з елементами дуальної освіти, розробленою спільно з IT-компанією SoftServe, мають можливість уже з 1 курсу бакалаврату поєднувати виконання академічної складової з вирішенням практичних завдань, пропонованих експертами SoftServe.

Така спільна програма має на меті:

  • Формування й розвиток усіх необхідних професійних і соціальних компетентностей. Ми дбаємо про те, щоб випускники Університету мали найвищу конкурентну спроможність у сучасних реаліях ринку праці. Зокрема, велика увага приділяється навчанню роботі в команді та пошуку нестандартних і оптимальних підходів до вирішення поставлених задач.
  • Навчання на базі реальних кейсів й ознайомлення актуальними спеціалізованими технологічними напрямками. Здобувачам надається менторська підтримка від SoftServe, в процес навчання інтегруються сучасні методології розробки.
  • Пряме спілкування з розробниками, проєктними менеджерами та іншими експертами галузі задля налагодження прямого контакту. Так майбутні фахівці ще під час навчання можуть поринути в атмосферу роботи сучасного ІТ-підприємства.

З третього курсу планується організація практичного навчання на базі SoftServe та зарахування його результатів до виконання навчальних планів здобувачів.

Переглядів: 606