Напрями наукової діяльності

Конференції
Аспірантам та докторантам

Напрями наукової діяльності

Наукова діяльність институту спрямована на забезпечення рішення двох масштабних взаємозалежних задач, що мають загальнодержавне значення, а саме:

1. Виконання актуальних науково-дослідних, дослідно-конструкторських і дослідно-технологічних робіт для потреб енергетики, промисловості і соціальної сфери по підвищенню енергоефективності матеріального виробництва, підвищенню економічності, надійності і безпеці енергогенеруючого і енерговикористовуючого устаткування і тепло технологій, підвищенню конкурентоздатності продукції, робіт і послуг в енергомашинобудуванні, теплоенергетиці і теплотехніці.

2. Підвищення якості підготовки інженерних і наукових кадрів за допомогою органічного сполучення передових фундаментальних і прикладних наукових досліджень і розробок з навчальним процесом.

Наукова проблематика НН ІАТЕ обумовлена профілюючими спеціальностями кафедр і виконується науково-педагогічним і науково-інженерним складом, а також, аспірантами і студентами кафедр институту.

Здійснення успішної наукової та інноваційної діяльності ґрунтується на 5 наукових школах інституту:

• Теплообмін, гідродинаміка та надійність енергетичного обладнання –д.т.н., проф. Письменний Є.М.
  • Управління ефективністю процесів горіння та ресурсом обладнання теплової та альтернативної енергетики – д.т.н., проф. Черноусенко О.Ю
  • Термодистиляції та інтенсифікації тепломасообмінних процесів – д.т.н., проф. Ріферт В.Г.
  • Моделювання та аналіз теплотехнологічних процесів та систем – д.т.н., проф. Дешко В.І.
  • Комп'ютерний моніторинг процесів і систем – д.т.н., проф. Сліпченко В.Г.