Участь в науково-практичній конференції «ТЕХНІЧНА ДІАГНОСТИКА ОБЛАДНАННЯ АЕС – 2023»

13:51, 25-11-2023

Запрошуємо прийняти участь в науково-практичній конференції «ТЕХНІЧНА ДІАГНОСТИКА ОБЛАДНАННЯ АЕС – 2023» («Technical diagnostics of the NPP equipment– 2023», далі - Конференція), що відбудеться 06 грудня 2023 року в режимі онлайн на платформі ZOOM.

Організатором Конференції виступає Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України.

Мета Конференції:  обговорення та обмін досвідом щодо науково-технічних нормативних та прикладних аспектів в сфері технічної діагностики обладнання АЕС України.

Основні напрямки Конференції:

• Сучасний стан, актуальність, перспективи розвитку технічної діагностики обладнання АЕС. Світовий і вітчизняний досвід. Управління ресурсними характеристиками, проектний та понадпроектний ресурс. Прогнозна діагностика стану обладнання. Програмно-технічні засоби, бази даних. Структура, рівні діагностичних систем. Рівні доступу та використання діагностичної інформації.
  • Підготовка персоналу. Організаційно-технічні заходи. Підготовка нормативно-технічних та методичних матеріалів.
  • Використання діагностичної інформації при експлуатації та ремонтах обладнання. Вплив на надійність, безпеку та використання людських, матеріальних та фінансових ресурсів.

Робочі мови Конференції – українська та англійська.

Участь у Конференції та публікація її матеріалів є безкоштовними.

Посилання для підключення буде розміщено на сторінці Конференції а також надіслано разом з її програмою.

Для участі в Конференції необхідно до 01 грудня 2023 року включно надіслати заявку на участь (а доповідачам - ще й також тези доповіді згідно шаблону) на е-адресу otsurkan24@gmail.com