Додаткова інформація до конкурсу на іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук на 2024 р.

10:05, 24-04-2023

Комітет з питань освіти, науки та інновацій інформує, що відповідно до пункту І Положення про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук, затвердженого Постановою Верховної Ради України від  05.02.2019 № 2676-VIII “Про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук” прийнято Рішення «Про тематики конкурсних робіт з питань розроблення проєктів законодавчих та нормативно-правових актів на іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук  на 2024 рік та конкурсний відбір за 2023 рік», Цим рішенням Комітет затвердив 5 тематик конкурсних робіт на іменні стипендії 2024 року з питань розроблення  проектів законодавчих та нормативно-правових актів:

-  Соціально-педагогічна та психологічна реабілітація дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій;
-  Реформування національної системи оплати праці вчителів в Україні;
-  Розвиток Національної системи кваліфікацій та її вплив на забезпечення взаємодії системи освіти та ринку праці, стимулювання системи освіти впродовж життя;
-  Правове регулювання і забезпечення підтримки наукової та інноваційної діяльності, державно-приватного партнерства у сфері науки в Україні;
-  Вимірювання та компенсація освітніх втрат дітей в Україні.

Оформлення та подання конкурсних робіт відбувається відповідно до вимог Інструкції з оформлення і подання документів на здобуття іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених-докторів наук.

Подання конкурсних робіт за визначеною Комітетом тематикою здійснюється щороку до 15 червня включно.

Додаткова інформація за цим посиланням