День першокурсника в Інституті атомної та теплової енергетики

11:22, 07-09-2023

Нещодавно пройшов День першокурсника, де молоді студенти перейшли на новий етап свого життя. Цей день для юнаків не просто початок навчання, але і відкриття для них дверей у світ студентського життя та професійної підготовки.

Усе почалося зі зустрічі першокурсників із представниками викладачів та адміністрації інституту. Це було перше знайомство із своєю новою спільнотою та ініціація у студентський колектив.

На цьому урочистому заході, наші студенти не лише дізналися багато важливої інформації про особливості навчання та можливості, які відкриваються перед ними, але й отримали корисні поради від досвідчених викладачів. Цей день був наповнений ентузіазмом та бажанням досягти успіху у вибраній галузі.

До найголовнішого долучилися представники студентської ради, які розповіли про можливості активної участі в студентському житті і наголосили на важливості спільності та підтримки одне одного.

День першокурсника завершився веселими заходами, під час яких нові студенти мали можливість познайомитися одне з одним, а також із старшими товаришами.

Таким чином, День першокурсника - це не лише початок навчального року, але й початок неймовірного студентського життя, яке наповнене можливостями для власного розвитку та досягнень. Бажаємо нашим першокурсникам гарного навчання та багато нових досягнень!