Відкрий для себе світ Test Automation та DevOps на безкоштовних Crash Courses від SoftServe Academy!

14:57, 15-09-2023

Спеціально для студентів SoftServe Academy розробили базові курси за напрямками DevOps та Test Automation, які допоможуть тобі зануритись в ці напрямки з нуля. Досвідчені ментори, практичні приклади та лише ті знання, які дійсно знадобляться в роботі

Які знання ти отримаєш на Crash Courses від SoftServe?

Для Test Automation — це вміння застосовувати об’єктно-орієнтований підхід і базові алгоритми в коді, основи тестування та практичні навики використання Selenium.

Для DevOps — це фундаментальне розуміння основних практик роботи команд DevOps. Також ти дізнаєшся про сучасні підходи автоматизації інфраструктури та принципи створення і запуску ПЗ.

Старт 3 жовтня - Онлайн - Тривалість 2 місяці, по 2 години двічі на тиждень

Найкращих випускників очікує запрошення на стажування!

Це саме та можливість, яку неможливо пропустити  Тож заповнюй форму та очікуй на e-mail з деталями!