«Андрій Жованик. Світ як воля та уява»: документальний фільм про полеглого Героя-добровольця

01:53, 22-12-2022

23 грудня запрошуємо Справжніх на Прем'єру Фільму про легендарного Воїна та Героя: "АНДРІЙ ЖОВАНИК - СВІТ, ЯК ВОЛЯ ТА УЯВА".

Це Наш погляд на масштабну постать Командира підрозділу LEGIO 5, який загинув під час оборони Соледара від російської орди. Унікальні кадри з гоупро та бодікамер Козаків, відверті історії, ексклюзивні фото та відео останнього Бою Героя.

Андрій Жованик — Легенда націоналістичного руху, відчайдушний воїтель і учасник багатьох зіткнень з імперською машиною ублюдочної росії на манежах пострадянських воєн.

Андрій "Татарин" Жованик, Командир LEGIO 5 назавжди!

Прем'єра відбудеться у п'ятницю 23.12.2022 о 18:00  у Будинку Кіно, м. Київ, вул. Саксаганського, 6. Вхід вільний. Електрика гарантовано буде.

Прийди та вшануй легендарного Воїна! Герої не вмирають!

????https://t.me/special_forces_LEGIO_V