XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!

16:16, 06-11-2023

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023. На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:

1.  "Авіація і космос"- 49
  2.  "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14
  3.  "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14
  4.  "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29
  5.  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17

Поздоровляємо науковців НН ІАТЕ,  що стали переможцями XII Міжнародного Фестивалю Sikorsky Challenge 2023

• Проєкт №159: «Нові високоефективні розвинуті теплообмінні поверхні багатоцільового призначення» (Практична готовність до серійного виробництва), керівник Є.М. Письменний.
  • Проєкт №158: «Наносупутники “PolyITAN” стандарту “CubeSat”» (Технологічна готовність дослідного зразка), керівник Б.М. Рассамакін.
  • Проєкт №160: «Система охолодження електронних модулів подвійного призначення на основі гравітаційної теплової труби з різьбовим випарником», керівник Д.В. Козак. Колектив проекту отримав премію  (40 000грн) від Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна»