Запрошуємо до участі у міжнародному студентському конкурсі Black Sea Science 2024

09:51, 16-11-2023

Запрошусмо студентів закладу до участі у дистанційному міжнародноиу коякурсі студентськна наукових робіт "Black Sea Scieпce 2024", який проводиться з ініціативи та на базі Одеського національного технологічного університету під егідою Міністерства освіти i науки України, а також міжнародних організацій Black Sea Universities Network (BSUN) та ISEШ-Food Assoeiation. Міжнародний конкурс проводиться з метою попіпшення міжнародної співпраці між навчальними закладами та залучення студентів до наукової роботи.

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт "Black Sea Science 2024" проводиться за наетупними напрямками:

1. Харчова наука i технологіі;
  2. Екоиоміка i управління;
  3. Інформаційні технології, автоматизація i робототехніка;
  4. Енергетика та енергоефективність;
  5. Екологія та охорона навколишнього середовища;
  6. Туризм та готельно-ресторанна справа.

Роботи необхідно надіслати до 1 лютого 2024 року. Автори краіцих наукових робіт запрошуються до участі у підс ковому WЕВ-семінарі для наукової доповіді та захисту роботи. Участь у конкурсі безкоштовна.

Прохання проінформувати ваших колег.Також просимо надати інформацію про участь у цьому Конкурсі Антону ХМАРСЬКОМУ на електронну скриньку khmarsky@ukr.net

Бажаємо успіхів та перемоги !