Представники вищого керівництва України відвідали КПІ

13:43, 29-11-2023

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак разом з міністром оборони Рустемом Умєровим і міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним провели зустріч зі студентами та викладачами КПІ.

Керівник Офісу Президента подякував студентам КПІ, інженерам, конструкторам і всім представникам військово-промислової галузі за їхній внесок у перемогу України й високо оцінив вклад КПІ у розвиток ВПК України.

«Інститут передових та оборонних технологій і система Sikorsky Challenge справді мають величезний потенціал. Навіть те, що вже вдалося протягом цього року здійснити щодо наших сучасних українських технологій і в БпЛА, і в іншому озброєнні, сьогодні вражає не тільки нас», — наголосив очільник Офісу Президента.

Докладніше про зустріч — за посиланням