Конкурс Івана Виговського

13:20, 02-02-2024

Капітула Нагороди імені Івана Виговського розпочала набір кандидатів на отримання головної нагороди та проходження наукових стажувань у 2024–2025 навчальному році. У рамках нагороди організатори пропонують також 4-місячні дослідницькі стажування у двох польських університетах для кандидатів і докторів у галузі соціальних, точних, економічних, технічних, аграрних наук і бібліотекознавства.

Програму спільно фінансують 20 польських вищих навчальних закладів та наукових установ.

Заявки, які повинні містити опис заслуг та досягнень кандидата, подають навчальні заклади, інститути, організації, установи, товариства тощо або приватні особи. Заявку на нагороду можуть подавати й самі кандидати (за умови підтримки навчальними закладами, інститутами, установами або публічними особами). Їх необхідно надіслати на електронну адресу Центру вивчення Східної Європи до 15 лютого 2024 р.: stypendia.studium@uw.edu.pl Більш детально за посиланням