Запрошення на міжнародну наукову конференцію

15:44, 06-02-2024

Шановні колеги !

Запрошуємо вас до участі у 6-й Міжнародній науковій конференції, яка організована Сілезькою академією спільно з Азербайджанським державним економічним університетом, Академією прикладних наук - Вищою школою управління і адміністрації в Ополє, Бердянським державним педагогічним університетом, Братиславським університетом економіки і менеджменту, Державним університетом інтелектуальних технологій і зв'язку,

Дослідницьким центром ради жінок-дослідниць UNEC, Інститутом дослідження просторового розвитку, Інститутом професійної освіти Національної академії педагогічних наук України, Люблянською школою бізнесу, Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького, Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут», Національним університетом біоресурсів і природокористування України та Сумським державним педагогічним університетом імені А.С. Макаренка.

Більш детальна інформація додається.