ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ МІСЮРИ ТИМОФІЯ ОЛЕКСІЙОВИЧА

12:50, 16-02-2024

Спеціалізована вчена рада ДФ 26.002.78 Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» повідомляє, що захист дисертаційної роботи Місюри Тимофія Олексійовича на тему “Енергоефективність комбінованих схем опалення, вентиляції та кондиціювання на основі повітряних теплових насосів” на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 14 – електрична інженерія, за спеціальністю 144 – теплоенергетика відбудеться “19” лютого 2024 р. о 14:00 за адресою: 03056, м. Київ, просп. Берестейський, 37, корп. 1, ауд. 05.

Посилання для підключення до вiдео-конференцiї

ЗАХИСТ ТРАНСЛЮВАТИМЕТЬСЯ НА YOUTUBE-КАНАЛІ ВЧЕНОЇ РАДИ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО:

Матеріали по захисту дисертації Місюри Т.О. розміщені за посиланням