ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ МОРОЗА ОЛЕГА СЕРГІЙОВИЧА

12:55, 16-02-2024

Спеціалізована вчена рада ДФ 26.002.99 Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»повідомляє, що захист дисертаційної роботи Мороза Олега Сергійовича на тему “Зниження термічних напружень і підвищення терміну служби елементів енергетичного обладнання шляхом використання стабілізаторних пальників” на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань14 Електрична інженерія, за спеціальністю 144 Теплоенергетика відбудеться “27” лютого 2024 р. о 14-00 в змішаному форматі: за адресою:03056, м. Київ, просп. Берестейський, 37, корп.1, ауд. 05.
та в режимі відео-конференції на платформі ZOOM.

Посилання для підключення до вiдео-конференцiї

Код доступа: 4eQ1DF

ЗАХИСТ ТРАНСЛЮВАТИМЕТЬСЯ НА YOUTUBE-КАНАЛІ ВЧЕНОЇ РАДИ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО:

Матеріали по захисту дисертації Мороза О.С. розміщені за посиланням