КПІ став Університетом партнером Google

16:42, 05-03-2024

На фоні росту хмарних технологій, нестачі навчених та сертифікованих фахівців у даній області, Google Cloud вирішив відкрити сертифіковану навчальну програму для університетів та вищих навчальних закладів.

Що ми помітили:

• 76% IT-фахівців скаржаться на відсутність навчених кадрів у галузі хмарних технологій.
  • Спостерігається зростання кількості вакансій на 40%, для фахівців із навичками у сфері хмарних технологій.
  • 60% роботодавців вказують на хмарні технології як на перспективний напрямок інвестицій.
  • Сертифікації Google Cloud входять до числа найпопулярніших на ринку.

"Який у нас  підхід?"

Ми надаємо студентам безкоштовне навчання та сертифікації Google Cloud на добровільних засадах для розширення їхнього резюме навичками хмарних обчисленнях Google Cloud. Ця програма проводиться університетом, фінансується Google Cloud і реалізується спільно з партнерською компанією Google Cloud. Навчання ґрунтується на електронних модулях та гібридних сесіях (особисто та віддалено) в навчальних закладах, спільно з нашими партнерами.

Які переваги партнерства?

• Для університету це покращує відповідь на ринковий попит, зміцнює зв'язки з виробництвом та підвищує можливості працевлаштування студентів.
  • Для студентів - розширення їх резюме, швидке отримання сертифіката Гугл та підготовка їхніх професійних проєктів у перспективній галузі.
  • Для партнерів та Google Cloud - розширення їхніх екосистем, ріст талантів та визнаних професіоналів.

Програма є безкоштовною для університетів та студентів. Ми фінансуємо половину вартості іспиту на отримання сертифіката.

Наступні напрямки сертифікацій  доступні: