Конкурсний відбір робіт і проєктів «Горизонт 2020»

14:35, 20-03-2024

Шановні науковці НН ІАТЕ!

14.03.2024 р. МОН оголошено Конкурсний відбір робіт і проєктів фінансується за кошти зовнішнього інструменту допомоги Європейського Союзу для виконання зобов’язань України в Рамковій програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Проєктні пропозиції приймають за такими тематичними напрямами:

• Напрям 1: інфраструктурні проєкти;
  • Напрям 2: науково-технічні роботи й науково-технічні проєкти;
  • Напрям 3: науково-технічні проєкти, спрямовані на підтримку інноваційної діяльності закладів вищої освіти та наукових установ;
  • Напрям 4: науково-технічні проєкти суб’єктів господарювання, які потребують розроблення ТЕО.

Основні новації Конкурсу:

• збільшення обсягу підтримки інноваційних проєктів та розвитку інноваційної екосистеми ЗВО/НУ;
  • розширення кола учасників: у конкурсному відборі зможуть повноцінно брати участь українські учасники програми «Горизонт Європа»;
  • надання переваги учасникам, які в разі перемоги в конкурсі планують також подати заявку на фінансування за програмою «Горизонт Європа»;
  • надання переваг проєктам:
  1. у складі авторського колективу якого більше молодих учених;
  2. що матимуть безпосередній вплив на відбудову та відновлення України в повоєнний період;
  3. у якій беруть участь науковці, які починаючи з 2014 року, після довготривалого перебування за кордоном, повернулися та офіційно працевлаштувалися в Україні;
  • проведення Конкурсу в новому електронному модулі Національної науково-інформаційної системи «URIS» (nauka.gov.ua);
  • вільне планування дослідницьких етапів, без жорсткої прив’язки до завершення річних бюджетних періодів.

Подання документів:

Документи для участі потрібно подати в електронному вигляді (скан-копії оригіналів у форматі .pdf) в Національну електронну науково-інформаційну систему «URIS» за посиланням до 23 год. 59 хв. – 15 квітня 2024 року.

Строк проведення наукової і науково-технічної експертизи не може бути більш як 90 календарних днів з дня завершення строку подання заявок до МОН.

Початок виконання проєктів-переможців передбачено з серпня 2024 року.

Деталі: Оголошення про проведення конкурсного добору наукових, науково-технічних робіт та проєктів, які фінансуються за кошти зовнішнього інструменту допомоги Європейського Союзу для виконання зобов’язань України в Рамковій програмі Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020» (наказ МОН від 14 березня 2024 № 325)