Міжнародний форум «Екологія і Мир»

10:14, 16-05-2024

15-16 травня 2024 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувається Міжнародний екологічний Форум «Екологія і мир», присвячений вирішенню екологічних проблем, яких завдала та продовжує завдавати Україні повномасштабна російська агресія.

Наростання конфліктів, насильницький екстремізм, тероризм та пов’язані з ними гуманітарні кризи і відповідне вимушене переміщення людей загрожують звернути назад більшу частину прогресу в галузі розвитку, досягнутого за останні десятиліття.

Головне – це мир. Не може бути сталого розвитку без миру, а миру без сталого розвитку. Починаючи із знаменної Стокгольмської конференції 1972 року, проблема довкілля було включено до рамок сталого розвитку. Усі Цілі сталого розвитку ООН (ЦСР) будуть стимулювати дії у областях, що мають вирішальне значення для людства та планети, пов’язані з довкіллям.