Google Cloud для студентів: впевнений старт кар’єри

13:59, 18-09-2024

Раді повідомити, що з наступного тижня ми розпочинаємо серію воркшопів нашої програми.  Для реєстрації перейдіть за лінком. Ви зможете обрати ті воркшопи, які найбільше відповідають вашим цілям, щоб вдосконалити свої навички з Google Cloud. Усі воркшопи будуть доступними не тільки наживо, згідно графіку, а й у записі впродовж усього періоду проведення програми. Воркшопи проводитимуться українською мовою. У Листопаді та Грудні у вас буде змога поставити питання нашим експертам під час Q&A сесій.

Воркшопи доступні усім студентам та викладачам (навіть тим, хто безпосередньо не навчається на платформі Google Cloud Skills Boost). Тому запрошуйте своїх колег. Однак,  не передавайте цей лінк представникам інших вузів, які можливо не беруть участь в програмі. Дякуємо і бажаємо гарного вечора!

З повагою, Команда організаторів Google Cloud для студентів: впевнений старт кар’єри