16 січня 2025 року відбулася зустріч представників Центру Декарбоназації Енергетики на якій були розглянуті важливі питання співпраці з міжнародними партнерами, участі в нових проєктах і розвитку енергоефективних освітніх програм. Однією з ключових тем стала участь Енерго-Інноваційного Хабу в новому проєкті ГО «Міжнародна фундація розвитку» за підтримки GIZ. Цей проєкт, спрямований на залучення дівчат і жінок до енергоефективного відновлення України через тренінги, відкриває нові можливості для співпраці та розвитку Хабу. Як зазначила Олена Шевченко, старший викладач кафедри теплової та альтернативної енергетики та директор Центру Декарбоназації, вже ведеться підготовка до підписання меморандуму про матеріально-технічну допомогу. Це дозволить забезпечити додаткові ресурси для діяльності Хабу.
Під час зустрічі обговорили також план заходів Енерго-Інноваційного Хабу на 2025 рік. До переліку включено не лише освітні тренінги, але й практичні ініціативи, такі як екскурсії, оновлення навчального обладнання та активна участь у наукових проєктах.
Особливу увагу приділили підготовці освітніх програм. Обговорили відкриття бакалаврської програми «Енергетичний менеджмент, інжиніринг та декарбонізація енергетики», яка стане важливим кроком у підготовці нових поколінь фахівців у галузі енергоефективності. Також Олена Шевченко підкреслила важливість інтеграції навчальних курсів і програм у співпраці з ПРООН, що допоможе популяризувати сучасні енергетичні технології серед студентів.
Ще одним важливим питанням стало затвердження Положення про Енерго-Інноваційний Хаб. Учасники зустрічі дійшли згоди щодо необхідності завершення цього процесу, що дозволить офіційно інтегрувати Хаб до структури Центру Декарбоназації Енергетики.Зустріч також була насичена обговоренням нових ініціатив, участь у наукових проєктах, модернізація навчальних стендів BOSCH та питання працевлаштування випускників.