Початок співпраці з Вестінгхауз

07:12, 01-03-2023

21-22 лютого 2023 р. відбулися перші зустрічі студентів 4 та 5 років навчання (ТК та ТЯ) кафедри Атомної енергетики з представниками всесвітньо відомої американської компанії Вестінгхауз. Ці зустрічі започаткували співпрацю КПІ ім. Ігоря Сікорського та Вестінгхауз у галузі освіти та вивчення технології реакторних установок АР1000, будівництво яких розпочинається на майданчику Хмельницької АЕС.

На зустрічі фахівці Вестінгхауз розповіли про особливості проекту АР1000 та застосування пасивних систем безпеки. Також, студентам запропоновано пройти стажування у головному офісі Вестінгхауз у США з 07.08 по 15.09.2023 на інженерних посадах за програмою Westinghouse Internship Program. Для цього, організується конкурсний відбір та 5 кращих студентів отримають можливість не тільки отримати досвід роботи у Вестінгхаузі, але й отримати гарантоване місце роботи після закінчення університету в інжиніринговому центрі, який створюється спільно Вестінгхауз та НАЕК «Енергоатом» для супроводу будівництва 5 та 6 енергоблоків на ХАЕС.