22 березня 2023 року відбудеться захист дисертаційної роботи Власенко Ольги Володимирівни

09:24, 20-03-2023

Спеціалізована вчена рада ДФ 26.002.13 Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» повідомляє, що захист дисертаційної роботи Власенко Ольги Володимирівни на тему “Методи визначення інтенсивності теплообміну в багатофазних та багатокомпонентних середовищах” на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань Електрична інженерія, за спеціальністю 144 – теплоенергетика відбудеться “22” березня 2023 р. о 14.00 за адресою: 03056, м. Київ, просп. Перемоги, 37, корп. 01, ауд. 05.

Пряма трансляція захисту дисертації Ольги Власенко на здобуття ступеня доктора філософії на КПІМЕДІА – ОФІЦІЙНОМУ YOUTUBE-КАНАЛІ КПІ ІМ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО:

Матеріали по захисту дисертації Власенко О.В. розміщені за посиланням