Сертифікатна програма WINS з управління ядерною захищеністю «Управління захищеністю радіоактивних джерел»

13:54, 23-03-2023

Перша когорта з 10 студентів розпочала навчання за Сертифікатною програмою WINS з управління ядерною захищеністю «Управління захищеністю радіоактивних джерел» в березні 2023 року.

Дякуючи WINS всі студенти отримали оплачувані стипендії для проходження та завершення цієї програми професійного розвитку Академії WINS. Стипендіальний навчальний пакет надає доступ до модуля онлайн-навчання, друкованого підручника та ваучера на іспит, надаючи всі інструменти, які дозволяють учневі отримати сертифікат протягом 6 місяців стипендіальної програми.

Всі студенти отримали навчальні посібники «Управління захищеністю радіоактивних джерел»

Детальніше про програму за посиланням: