День відкритих дверей КПІАбітFest

07:33, 09-04-2023

У суботу, 8 квітня в Київському політехнічному інституті відбувся День відкритих дверей КПІАбітFest. Незважаючи на все, це була очна зустріч, вперше за довгий час. Представники університету виступили перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками, розповіли про особливості вступної кампанії цього року, унікальні розробки КПІ та можливості для студентів взяти участь в них, а також про роль інженерів у сучасному світі.

Від нашого Інституту в Дні відкритих дверей КПІАбітFest взяли участь представники Студентської Ради ІАТЕ - Білий Данило, Забловська Ангеліна,  Каркушевський Владислав, Кривоконь Агата та Пиховкіна Катерина, які розповідали про особливості навчання та свої студентські здобутки.

На зустрічі було представлено новий сайт prof.kpi.ua, де майбутні абітурієнти можуть знайти необхідну для вступу інформацію.