Вебінар CESAER Student Challenge 2023

18:18, 02-05-2023

4 травня 2023 року (четвер) з 16:00 до 18:00 за центральноевропейським часом (з 17.00 до 19.00 за київським часом) відбудеться онлайн-захід Innovation Talk, організований альянсом CESAER у співпраці з Startup Academy в рамках конкурсу CESAER Student Challenge 2023

Цей вебінар організовано і призначений в основному для студентів, однак у ньому можуть брати участь і інші представники університетів-членів Альянсу

Спікером CESAER Student Challenge 2023 є Міхал Міштал (Michał Misztal), генеральний директор Академії стартапів (Startup Academy), бізнес-тренер, координатор та автор численних навчальних програм з підприємництва, а також експерт Польської агенції розвитку підприємництва в галузі оцінки інноваційності стартапів. Він є автором програм бізнес-освіти для підприємців-початківців, а також був консультантом у кількох десятках інвестиційних процесів. Протягом 11 років працював над розвитком підприємництва в Польщі та опікувався понад 600 стартапами у різних галузях. У рамках міжнародної програми ЄС Speed Up у 2017-2021 роках консультував міську владу Варшави щодо створення стартап-екосистеми в столиці Польщі.

Участь у онлайн-заході Innovation Talk є безкоштовною і відкритою для всіх бажаючих. Реєстрація участі є обов’язковою і здійснюється за посиланням

Більш детальна інформація про CESAER Student Challenge 2023 доступна на веб-сторінці