До уваги вступників до аспірантури!

14:52, 15-05-2023

1.  З 22 травня по 07 липня 2023 року планується прийом документів до вступу до аспірантури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2023 році. Правила прийому до аспірантури КПІ ім.Ігоря Сікорського розміщені на сайті у розділі АСПІРАНТУРА. Вступ до аспірантури.

Також розміщена детальна інформація щодо переліку документів та особливості їх оформлення. З метою оптимізації витрат Вашого часу  пропонується наступна послідовність подання документів до вступу до аспірантури (по кроках):

1.1.  Отримати згоду на наукове керівництво від майбутнього наукового керівника (усно, шляхом співбесіди) та визначитись щодо напрямку майбутніх досліджень;

1.2.  Про свої наміри вступати до аспірантури необхідно повідомити з 22 травня 2023 року шляхом заповнення даної Google-форми:

1.3.  Підготувати документи відповідно до переліку (у тому числі -2 копії військового документу), та виконати відповідні узгодження документів у військово-мобілізаційному відділу університету.

1.4.  Подати документи до відділу аспірантури та докторантури.

Google Docs

• Реєстрація вступника до аспірантури 2023