Порядок постановки на військовий облік ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ у 2023 році

13:05, 22-08-2023

Всі громадяни України чоловічої статі 2006 року народження і старші, обов’язково повинні мати військово-обліковий документ з відміткою про перебування на військовому обліку у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) за місцем проживання:

• для призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці;
  • для військовозобов’язаних – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного.

Постановка на військовий облік без поселення в гуртожиток

1. При поданні Заяви до Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського в паперовій формі особисто додати копію військово-облікового документа.
  2. До 31 серпня заповнити анкету за посиланням;
  3. Громадянам України 2005 року народження і старше до 29 вересня прибути до військово-мобілізаційного відділу, корпус 31 кімната 1-01 та отримати довідку про навчання Додаток 20. Громадянам України 2006 року народження довідки про навчання Додаток 20 будуть видаватись з 1 по 29 березня 2024 року.
  4. До 1 жовтня довідку про навчання Додаток 20 особисто надати до ТЦК та СП.

При собі мати:

• паспорт громадянина України (ID-картка з довідкою про реєстрацію місця проживання);
  • військово-обліковий документ.

На підставі довідки про навчання Додаток 20 ТЦК та СП приймають рішення про надання відстрочки від призову на військову службу.

Постановка на військовий облік при поселенні в гуртожиток без реєстрації місця проживання

2. До 31 серпня заповнити анкету за посиланням;
  4. До 1 жовтня довідку про навчання Додаток 20 особисто надати до ТЦК та СП.

• військово-обліковий документ.

Постановка на військовий облік при поселенні в гуртожиток з реєстрацією місця проживання

2. До 31 серпня заповнити анкету за посиланням;
  3. На підставі повідомлення про зарахування на навчання знятись з військового обліку у ТЦК та СП за попереднім місцем проживання та прибути до КПІ ім. Ігоря Сікорського у вказаний термін.
  4. Отримати ордер (договір) на поселення в гуртожитку та прибути до корпусу 31, кімната 1-01.

При собі мати:

• військово-обліковий документ з відміткою про зняття з військового обліку за попереднім місцем проживання.
  • ордер (договір) на поселення.

Примітка:
Зніматись з реєстрації у Центрі надання адміністративних послуг за попереднім місцем проживання не обов’язково. Реєстрація місця проживання в гуртожитку відбувається тільки після постановки на військовий облік у Солом’янському РТЦК та СП м. Києва. ЦНАП Солом’янського району м.Києва, після реєстрації в гуртожитку, встановленим порядком повідомляє ЦНАП за попереднім місцем реєстрації.

Додаткову інформацію можна отримати у військово-мобілізаційному відділі КПІ ім. Ігоря Сікорського: м.Київ, вул. Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кабінет 1-01
тел. +380 44 204 8271, +380 44 204 9566, +380 44 204 9569, е-mail: vmv@kpi.ua.