Укр.
Eng.
    
Навчально-науковий інститут
атомної та теплової енергетики
Національний технічний університет України
"Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Телефон деканату:
Кафедри
Кафедра автоматизації енергетичних процесів

Викладацький склад

Загальна інформація
Контакти

Викладацький склад

ВОЛОЩУК ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ

ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ, Д.Т.Н., ПРОФ.

У 1998 році закінчив Українську державну академію водного господарства (м. Рівне) та отримав кваліфікацію інженера-гідротехніка. У 2005 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка» (м. Львів) та отримав кваліфікацію інженера-теплоенергетика за спеціальністю «Теплові електричні станції».

У 2001 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Дослідження гідравлічних опорів і гідравлічні розрахунки трубопроводів з дискретно змінними витратами вздовж потоку». У 2006 році отримав вчене звання доцента кафедри теплоенергетики та машинознавства Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне). У 2018 році успішно захистив дисертацію на тему «Математичне моделювання об’єктів теплоенергетики на основі термодинамічних підходів».

З 2001 по 2018 рр. працював на посадах викладача-стажиста, старшого викладача та доцента у Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне). З 2018 р. працює на посаді професора, в.о. завкафедри автоматизації теплоенергетичних процесів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Напрями наукової діяльності пов’язані з розвитком та реалізацією методології моделювання, що базується на термодинамічних методах, зокрема на ексергетичному підході, й направлена на створення та автоматизоване управління об’єктами і системами теплозабезпечення населених пунктів. Також займається розробленням та реалізацією інформаційних ресурсів, що базуються на залученні інтернет-технологій і призначені для моделювання рішень зі створення та автоматизованого управління об’єктів та систем теплоенергетики. Усього налічується більше 110 публікацій, з них 90 наукового та 20 навчально-методичного характеру. Співавтор трьох монографій та трьох посібників. Був відповідальним виконавцем декількох міжнародних проектів.

КОВРИГО ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ

ПРОФЕСОР, К.Т.Н.

Ковриго Юрій Михайлович (народився 19.02.1945р.) – кандидат технічних наук, професор, завідуючий кафедрою автоматизації теплоенергетичних процесів (з 1990р.). В 1962 після закінчення Київського технікуму електроніки за спеціальністю “Апаратура автоматики і телемеханіки” він вступив до Київського політехнічного інституту, якій закінчив з відзнакою в 1967 р. за спеціальністю “Автоматизація теплоенергетичних процесів”. Після навчання в аспірантурі працює на посадах асистента, доцента, професора и завідуючого кафедрою АТЕП.

Область наукових інтересів Ю.М.Ковриго в перші роки охоплює питання розробки математичних моделей технологічних процесів з метою побудови систем автоматичного керування, цьому присвячені його дисертація (1972) і перші самостійні дослідження.

Після наукового стажування у 1979-1980рр. в Королівській Вищій Технічній школі у Швеції під керівництвом видатних вчених Т.Булина і К.Острема, де він вивчав сучасні методи ідентифікації і побудови систем керування, Ю.М.Ковриго повернувся на кафедру і ввів новий курс “Ідентифікація і моделювання систем керування”. Одночасно він проводить серйозні роботи – в області АСУ ТП ТЕС і АЕС та модального управління, на яких починали рости молоді вчені М.Ю.Ізгорев, В.П.Бунь, Ю.Є.Грудзинський, Є.В.Цимбалюк, Б.В.Фоменко, Т.Г. Баган, О.С.Бунке та ін..

Під його керівництвом на кафедрі розвивається школа сучасних комп’ютерних технологій керувення в енергетиці. В 1992 році за ініціативи Ю.М.Ковриго вперше в Україні була заснована і відкрита в КПІ спеціальність “Комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси та виробництва”, за якою відбувається випуск інженерів, а з 2001 р. – магістрів.

Напрямки науково-педагогічної діяльності:

· комп’ютерні технології автоматизації промислових процесів в енергетиці;

· контроль і регулювання процесів тепло- і ресурсозбереження в комунальному господарстві;

· створення тренажерів, систем навчання і оцінки готовності персоналу ТЕС та АЕС;

· розробка засобів моделювання і дистанційного навчання для спеціалістів по автоматиці.

Проф.Ковриго Ю.М. – автор більш 200 наукових праць, навчальних посібників та винаходів (в тому числі, 4-х книг). Підготував шість кандидатів наук. Видатний спеціаліст, він є членом декількох Учених та експертних рад, заступником голови НМК МОН України та розробником стандарта на підготовку за напрямком “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”, експертом міської комісії за впровадженням приладів обліку та регулювання тепла в житловому фонді м.Києва, академічним членом Асоціації Підприємств Промислової Автоматизації України, а також членом редколегій двох журналів.

Серед досягнень наукового колективу кафедри треба відмітити виконання під керівництвом Ковриго Ю.М. за Постановленням Кабінету Міністрів України восьмі Державних контрактів, в тому числі “Розробка і впровадження принципів побудови технічних засобів та типових рішень для систем автоматизації об’єктів муніципальної енергетики”, впровадження системи комп’ютерного обліку і керування теплоспоживанням в комплексі будов Адміністрації Президента України, введення в дію повномасштабного тренажеру енергоблоку 300МВт на Київській ТЕЦ-5 і впровадження інформаційно-діагностичної системи турбогенератора на ТЕЦ-6.

Професор Ковриго Ю.М. на протязі багатьох років викладає такі курси як “Теорія автоматичного керування”, “Технічні засоби автоматизації” і «Сучасні розділи ТАК», ввів зі створенням лабораторної бази на кафедрі викладання нових курсів “Моделювання та ідентифікація об’єктів керування” і “Тренажери і людино-машинні системи”. В нинішній час він приділяє багато уваги розвітку лабораторної бази кафедри, використанню сучасних методів моделювання в процесі вивчення курсу теорії автоматичного керування і розробці програмних та методичних засобів забезпечення самостійної роботи для систем дистанційного навчання.  Зі студентських років, коли грав у складі волейбольної команди ТЕФ (багаторазового чемпіона КПІ), і по нинішній час він регулярно займається волейболом та горними лижами.

СМИРНОВ ВОЛОДИМИР СЕРГІЙОВИЧ

ПРОФЕСОР, Д.Т.Н.
Смирнов Володимир Сергійович обіймає посаду професора кафедри автоматизації теплоенергетичних процесів КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Автор понад 200 наукових праць. Сфера наукових інтересів – автоматизація теплових об’єктів і систем, підвищення ефективності функціонування систем комунікаційного обладнання автономних об’єктів.

СТЕПАНЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ

ДОЦЕНТ, К.Т.Н.

Степанець О.В. закінчив школу у 2002 р., в тому ж році вступив до НТУУ “КПІ” на кафедру АТЕП. В 2008 р. отримав диплом магістра з відзнакою. До вступу в аспірантуру здобував практичний досвід у компанії iDOM, що спеціалізується на впровадженні систем автоматизації в інтелектуальних будівлях. Восени 2008 р. вступив до аспірантури, успішно закінчив та почав працювати на кафедрі АТЕП в якості асистента. В 2013 р. захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю “Автоматизація процесів керування”. У 2016-17 рр. виконував обов’язки завідувача кафедри АТЕП. На даний час займає посаду доцента, у 2018 році підтвердив кваліфікацію, отримавши вчене звання доцента.

Розвиває нові науково-практичні напрямки, пов’язані з Industry 4.0, та особливостями їх впровадження в Україні. Координатор від університету міжнародної освітньої мережі Phoenix Contact EduNet. Мріє створити автоматичну систему, яка працюватиме замість нього.

БАГАН ТАРАС ГРИГОРОВИЧ

ДОЦЕНТ, К.Т.Н.

Баган Тарас Григорович, 1975 року народження, киянин. У 1997 р. закінчив теплоенергетичний факультет НТУУ “КПІ” і залишився працювати на кафедрі АТЕП інженером. Через рік продовжив своє навчання в аспірантурі університету, після закінчення якої працював асистентом, старшим викладачем, тепер – доцент кафедри АТЕП та учений секретар Вченої Ради ТЕФ. У 2016 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю “Автоматизація процесів керування”. Продовжуючи вдосконалюватись, у 2019 році отримав вчене звання доцента.

Наукові інтереси охоплюють питання побудови та дослідження адаптивних і робастних систем керування. У професійному доробку має наукові статті, підручники та методичні посібники.

Викладає дисципліни, пов’язані з проектуванням систем автоматичного керування, а також CAD/CAE-системами. Постійно вдосконалює методи навчання, розробляє та впроваджує нові форми контролю набутих студентами знань. Захоплюється футболом, туризмом.

БАТЮК СЕРГІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ

ДОЦЕНТ, К.Т.Н.

Батюк Сергій Георгійович, кандидат технічних наук, доцент кафедри АТЕП

Закінчив кафедру АТЕП ТЕФ КПІ. Працював на технічних і керівних посадах в Київському інституті автоматики, в приватних компаніях «Поліматік» (Україна), «Армко» (Україна), «КонтролТех» (Чехія), «Логікон» (Україна), «Клінкманн-Україна» (Фінляндія), «RAUT-automatic» (Україна). Викладав в Київському енергетичному коледжі, Київському індустріальному коледжі, Всеукраїнському міжнародному університеті розвитку людини, на кафедрі АТЕП ТЕФ КПІ.

Захистив в Київському інституті автоматики дисертацію за темою “Синтез технічно оптимальної системи управління формуванням скляних труб методом горизонтального витягування”. Професійні інтереси – цифровізація (автоматизація та інформатизація) технологічних процесів і промислових виробництв на платформі програмованих логічних контролерів (PLC/RTU) і розподілених HMI/SCADA/MES/BI-систем.

Викладає дисципліни з тематики автоматизації технологічних процесів і промислових виробництв, програмно-технічних засобів автоматизації, програмування в АСУТП. Створив першу на кафедрі лабораторію програмованих логічних контролерів.

Розвиває науково-практичну методологію імітаційного (програмного) моделювання автоматизованих технологічних комплексів (кібер-фізичних систем) на основі комплексного інженерного розрахунку АСУТП. Автор більше 30 наукових і методичних робіт з автоматизації технологічних процесів і промислових виробництв і впровадження програмно-технічних комплексів АСУТП.

Знання, вміння і навички

  1. Створення автоматизованих систем управління технологічними процесами (АСУТП/PCS) в промисловості та енергетиці.
  2. Створення автоматизованих систем управління виробництвами (АСУВ/MES) і систем аналітичної звітності в промисловості та енергетиці.
  3. Програмування в АСУ. Програмування ПЛК Unitronics, CoDeSys, RAUT-automatic. Програмування HMI/SCADA/MES/BI-систем InTouch, System Platform, Dream Report, RAUT ESM.
  4. Створення програмно-технічних комплексів (ПТК) промислових АСУ на основі розподіленої клієнт-серверної архітектури. Реалізація кібербезпеки в ПТК як гарячого резервування, дублювання і реплікації програмно-технічних рішень.
  5. Імітаційне моделювання кібер-енергетичних систем (КЕС). Комплексний інженерний розрахунок КЕС. Моделювання технологічних процесів в симуляторі Matlab Simulink. Моделювання промислових виробництв в симуляторі Simio Software. Моделювання бізнес процесів в нотації ARIS EPC. SWOT-аналіз функціональності КЕС.

ГОЛІНКО ІГОР МИХАЙЛОВИЧ

ДОЦЕНТ, К.Т.Н.

Голінко Ігор Михайлович закінчив інженерно-хімічний факультет у 1996 р.. У 2000 р. захистив кандидатську дисертацію на тему “Комп’ютерна система керування тунельною піччю”. З 1999 по 2005 р. працював асистентом на кафедрі автоматизації хімічних виробництв інженерно-хімічного факультету, з 2005 р. – старшим викладачем на кафедрі АТЕП. З 2010 р. працює доцентом кафедри АТЕП. Відповідальний за дистанційне навчання на кафедрі. Голінко І.М. є автором понад 130 наукових і методичних праць, серед яких 5 навчальних посібників та 1 монографія. На кафедрі викладає дисципліни: “Технічні засоби автоматизації”, “Теорія автоматичного керування”.

Область наукових інтересів: моделювання складних систем керування; створення ефективних методів керування для технічних та технологічних систем. Захоплюється мікроелектронікою, туризмом та східними єдиноборствами.

БУНКЕ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ

ДОЦЕНТ, К.Т.Н.
Бунке Олександр Сергійович у 2002 році закінчив фізико-математичний ліцей і вступив до КПІ на кафедру АТЕП. У 2008 р. захистив магістерську дисертацію на тему “Автоматизація теплоенергетичних процесів з використанням нейрорегуляторів”. З 2008 року працював на кафедрі АТЕП в якості інженера по навчальному процесу і асистента. У 2014 році захистив кандидатську дисертацію на тему “Автоматизація процесів керування інерційними контурами котлоагрегата теплової електростанції з використанням методу динамічної корекції”. Після захисту дисертації працює на посаді доцента. Читає наступні дисципліни: WEB-технології, клієнт-серверні програмні технології. Відповідальний за роботу з системою “Електронний кампус”, сайт кафедри та факультету.

БУНЬ ВАЛЕРІЙ ПАВЛОВИЧ

ДОЦЕНТ, К.Т.Н.

Бунь Валерій Павлович закінчив ТЕФ у 1985р., захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Автоматизація технологічних процесів», у 2006р. підтвердив кваліфікацію, отримавши вчене звання доцента кафедри автоматизації теплоенергетичних процесів. Автор понад 70 наукових і методичних робіт в області автоматизації технологічних процесів. Викладає дисципліни: «Автоматизація технологічних процесів», «Теорія автоматичного керування» та інші.

Нагороджений Нагрудним знаком «Відмінник освіти» МОН України

БОБКОВ ВІКТОР БОРИСОВИЧ

ДОЦЕНТ, К.Ф-М.Н.

Бобков Віктор Борисович у 1989 р. закінчив радіофізичний факультет Київського університета ім.Т.Г.Шевченка. У 2001 р. захистив дисертацію за спеціальністю “Радіофізика”. Опублікував близько 40 наукових праць в області спінхвильової електродинаміки і функціональної електроніки. Декілька років проводив заняття із сучасних комп’ютерних технологій в учбовому центрі фірм Digital і Compaq, з якими співпрацювала кафедра. Викладає дисципліни: “Програмування і алгоритмічні мови”, “Сучасні технології програмування”, “Інтегровані комп’ютерні технології”, “Програмування в АСУТП”.

         Проводить організаційну і методичну роботу по магістерській підготовці.

ОЛІЙНИК ОЛЕНА ЮРІЇВНА

ДОЦЕНТ, К.Т.Н.

Олійник О.Ю. з відзнакою закінчила Олександрійський індустріальний технікум у 1998 році за спеціальністю “Обробка матеріалів на верстатах і автоматизованих лініях” та вступила до Київського національного університету технологій та дизайну на кафедру машин легкої промисловості.  У 2003 році отримала повну вищу освіту та здобула кваліфікацію інженера-механіка.

З 2003р. по 2013р. працювала асистентом кафедри інженерної механіки КНУТД. Кандидат технічних наук з 2013 року, викладала дисципліни: «Технологічні основи машинобудування», «Прикладна механіка і основи конструювання».

З 2016 року почала працювати в КПІ ім. Ігоря Сікорського на кафедрі АТЕП на посаді доцента. Викладає дисципліни: «Метрологія», «Теплотехнічні вимірювання та прилади».

Керівник підготовчих курсів при ТЕФ, відповідальна за профорієнтаційну роботу на факультеті. Керівник студентського гуртка «Клуб екскурсоводів КПІ», захоплюється історією, подорожами, екскурсіями.

ЛАРІНА КАТЕРИНА ЮРІЇВНА

ДОЦЕНТ, К.Т.Н.
 

НОВІКОВ ПАВЛО ВАЛЕРІЙОВИЧ

ДОЦЕНТ, К.Т.Н.

У 2009 році закінчив фізико-математичний ліцей і вступив до КПІ на кафедру АТЕП. У 2015 р. захистив магістерську дисертацію на тему “Синтез системи автоматичного управління з використанням методу динамічної корекції для керування інерційними технологічними об’єктами”. Під час навчання на старших курсах приймав участь у впровадженні автоматизованої системи комерційного і технічного обліку теплової енергії на ТЕЦ-5. Займається дослідженням особливостей роботи і реалізації алгоритмів систем керування інерційними теплоенергетичними параметрами.

В 2019 році захистив кандидатську дисертацію на тему “Автоматизація процесів керування інерційними каналами енергоблоку теплової електростанції з використанням двоканального нечіткого контролера”.

Додатково займається web-технологіями, розробкою Інтернет-ресурсів.

Захоплюється командними та індивідуальними видами спорту, зокрема плаванням, футболом, більярдом.

ЛЮБИЦЬКИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

СТ. ВИКЛАДАЧ

У 1996 р. вступив до НТУУ “КПІ”, який закінчив у 2002 р. за спеціальністю “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані процеси і виробництва”. Після закінчення університету працює на кафедрі, де займав посади інженера, асистента і старшого викладача. Паралельно з викладанням працював в декількох компаніях займаючись як питаннями промислової автоматизації, так і автоматизації виробництв та бізнес-процесів, розробкою програмного забезпечення.

За час роботи підготував і викладав курси: “Основи побудови комп’ютерно-інтегрованих систем”, “Технології розробки програмного забезпечення”, “Комп’ютерне моделювання процесів і систем”.     Відповідальний за навчально-методичний напрямок роботи кафедри.

Займається питаннями застосування сучасних програмно-технічних комплексів в системах автоматизації, розробки програмного забезпечення, інтеграції АСУ ТП та АСУП. Приймає участь в наукових роботах кафедри і має в професійному доробку наукові статті, та методичні посібники.

ШТІФЗОН ОЛЕГ ЙОСИПОВИЧ

СТ. ВИКЛАДАЧ

Штіфзон Олег Йосипович у 1996 р. закінчив теплоенергетичний факультет НТУУ “КПІ” і працював в ГІВЦ Міністерства транспорту України на посаді керівника відділу мереж і телекомунікацій. В 1997 р. вступив в аспірантуру ФТІМС НАНУ, по закінченні якої працює на кафедрі. Автор більше 60 друкованих праць, у тому числі 2 патентів.

Паралельно з викладанням довгий час працював на посадах IT manager та Chief technical officer в крупних вітчизняних та закордонних компаніях. Проводить дослідження у галузі сучасної теорії управління, новітніх алгоритмів ідентифікації та систем з самоналаштуванням.

Викладає дисципліни: “Комп’ютерні мережі та операційні системи”, “Теорія автоматичного керування”, “Сучасна теорія управління” та інші.

ПОЛІЩУК ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ

СТ. ВИКЛАДАЧ

У 2000 р. вступив до НТУУ “КПІ”, який закінчив у 2006 р. за спеціальністю “Автоматизоване управління технологічними процесами”. Під час навчання в університеті працював інженером-проектувальником АСУ ТП, а також розробником програмного забезпечення для систем автоматизації в ТОВ “Раут-Автоматік”. Після закінчення університету почав працювати на кафедрі у якості асистента та інженера. На даний час займає посаду старшого викладача.

Одночасно з викладанням в університеті понад 14 років займався проектуванням, програмуванням та впровадженням систем промислової автоматизації і автоматизації будівель у компаніях ТОВ «Термоконт», ТОВ «БМС Технолоджі», ТОВ «Дата-Інтегра» і ТОВ «Вентконтрол».

Викладає курси: “Програмно-технічні комплекси засобів автоматизації”, “Польові шини та промислові мережі”, “Програмування в автоматизованих системах керування”.
Займається розвитком нових лабораторій та впровадженням здобутого практичного досвіду у навчальний процес.

ГРУДЗИНСЬКИЙ ЮЛІАН ЄВГЕНОВИЧ

СТ. ВИКЛАДАЧ

Грудзинський Юліан Євгенович у 1988 р. закінчив факультет інформатики та обчислювальної техніки НТУУ “КПІ” і працював у телекомунікаціях в таких компаніях, як “Українські новітні технології”, “MMDS-Україна”, “Сонет Телеком” та “STROM telecom” . В 1988 р. вступив в аспірантуру НТУУ “КПІ”, по закінченні якої працює на кафедрі. Є автором більше 30 друкованих праць та розробником тренажерного комплексу для операторів блочного щита Екібастузької ДРЕС.
Паралельно з викладанням довгий час працював на посадах системного аналітика, технічного директора та директора в крупних вітчизняних та закордонних компаніях.

Проводить дослідження у галузі промислового інтернету речей, вбудованих систем та кібербезпеки технологічних систем керування. Викладає дисципліни: “Програмування”, “Алгоритми та структури даних”, “Технології сучасних кібер-фізичних систем” та інші.

НЕКРАШЕВИЧ ОЛЕНА ВАСИЛІВНА

СТ. ВИКЛАДАЧ

Некрашевич О.В. закінчила Київський індустріальний технікум (тепер – коледж) у 2005 році за спеціальністю “Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва” та вступила до КПІ на кафедру АТЕП. Впродовж навчання працювала у компаніях, які пов’язані з автоматизацією вентиляційних систем офісно-торгових центрів та промислових об’єктів.

У 2011 р. отримала диплом магістра з відзнакою та працювала у Київському науково-дослідному та проектно-конструкторському інституті «Енергопроект».

З 2013 року почала працювати на кафедрі АТЕП в якості асистенту. На даний час обіймає посаду старшого викладача. Відповідальна за навчально-виховну роботу на кафедрі та міжнародну діяльність на факультеті. Захоплюється велоспортом та навчанням велосипедистів правил дорожнього руху.

ГІКАЛО ПАВЛО ВАЛЕРІЙОВИЧ

АСИСТЕНТ
Гікало Павло Валерійович закінчив Технічний ліцей НТУУ “КПІ” у 1998 році та вступив до НТУУ “КПІ” на кафедру АТЕП. У 2004 отримав диплом магістра з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій. Під час навчання та паралельно з викладацькою роботою займався розробкою нових навчальних стендів. Викладає дисципліни, пов’язані з програмуванням ПЛК. Відповідає за організацію практики студентів та профорієнтацію. Має більш ніж 10-річний досвід системного адміністрування та консультування з питань IT у вітчизняних та закордонних компаніях. Захоплення: фото, відео.

МАРІЯШ ЮРІЙ ІГОРОВИЧ

АСИСТЕНТ

У 2012 році вступив до НТУУ “КПІ” на кафедру АТЕП теплоенергетичного факультету. У 2018 році закінчив НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського” та отримав диплом магістра з відзнакою. У тому ж році вступив до аспірантури за спеціальністю “Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології”.

З 2018 року почав працювати на кафедрі АТЕП в якості асистента. Паралельно з викладанням працював в декількох компаніях з автоматизації на посадах PLC/SCADA programmer. Приймає участь у викладанні дисциплін: “Програмування технічних засобів автоматизації”, “Програмування ” та ін. Захоплення: подорожі, нові технології, спорт. Любить весело проводити час граючи з друзями в настільні ігри)

НОЖЕНКО КОСТЯНТИН ДАНИЛОВИЧ

СТ. ВИКЛАДАЧ

Ноженко Костянтин Данилович після закінчення у 1967 р. теплоенергетичного факультету КПІ працює на будівництві та експлуатації Київської ТЕЦ-6, потім – в управлінні “Київенерго”, з 1983 р. ст.н.с. галузевої лабораторії ТЕУ Міненерго УССр при КПІ – займався створенням комплексної автоматизованої системи технічної діагностики енергоблоків 300МВт і її впровадженням на Зуєвській ГРЕС-2. З 1989 по 1998 роки працював на об’єкті “Укриття” ЧАЕС по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З 2000 року – завідуючий лабораторіми кафедри АТЕП ТЕФ.

Нагороджений почесним нагрудним знаком “Відмінник енергетики України”.

ПОЛІЩУК МАРІЯ АНДРІЇВНА

АСИСТЕНТ
 

Поліщук Марія Андріївна у 2002 році закінчила з відзнакою школу та вступила до НТУУ “КПІ” на кафедру Автоматизації теплоенергетичних процесів, ТЕФ. У 2008 році отримала диплом магістра за спеціальністю “Автоматизоване управління технологічними процесами”.

В даний час працює на кафедрі асистентом. Викладає курси: “Ідентифікація та моделювання технологічних процесів”, “Прикладне програмне забезпечення”. Відповідає за підтримку сайту кафедри та дипломи європейського зразка.

 

Кафедра автоматизації енергетичних процесів

Переглядів: 127