Укр.
Eng.
    
Навчально-науковий інститут
атомної та теплової енергетики
Національний технічний університет України
"Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Телефон деканату:

Студентське самоврядування

Освітні програми
Навчальні дисципліни
Рейтинг успішності для призначення академічних стипендій
Розклад занять
Додаткова сесія
Накази
Вимоги до оформлення документації
Військова підготовка студентів

Студентське самоврядування

Студентська рада інституту є важливою організацією, яка представляє студентський колектив і діє як зв’язкова ланка між студентами та адміністрацією. Рада складається з обраних представників студентів від кожної кафедри НН ІАТЕ. У нас амбіційна та молода команда. З цілеспрямованими, неординарними, енергійними людьми, які готові боротися за краще життя. Найактивніші студенти стають членами студентської ради, де проводять свій вільний час, реалізовуючи круті та цікаві активності. Знаходять та підключають співпрацю з різноманітними компаніями і людьми

Роль студентської ради полягає в тому, щоб захищати права, потреби та проблеми студентів, надавати студентам всю необхідну інформацію для комфортного навчання, а також планувати та організовувати заходи, які приносять користь студентам, або дозволяють добре відпочити. Студрада допомагає студентам у самореалізації за рахунок їх спільної праці та знайти багато нових цікавих знайомств з людьми зі схожими ідеями й інтересами.  СР ІАТЕ також тісно співпрацює з іншими студентськими організаціями та клубами в межах університету. 

Одним із головних обов’язків студентської ради є донесення студентських проблем та ідей до адміністрації та викладачів. Це може включати питання, пов’язані з академічними знаннями, наприклад пропозиції курсів і зміни в навчальних програмах, а також неакадемічні питання, такі як безпека в кампусі та обслуговування студентів. Рада також може служити зв'язком між студентами та іншими відділами та організаціями, такими як асоціація студентського самоврядування чи асоціація випускників університету. Якщо з'являються проблеми з навчанням, то члени СР з радістю допоможуть владнати конфлікти та знайти спільну мову з адміністрацією задля мирного врегулювання ситуації.

На НН ІАТЕ між студентською радою та адміністрацією склалися добрі відносини, у яких усі намагаються йти на зустріч та допомогати в реалізації різних ідей та планів. Окрім того, наша команда також підтримує комунікацію з адміністрацією університету.

Окрім представництва студентів, студентська рада також відіграє важливу роль у плануванні та організації заходів для студентства. Це може включати соціальні заходи, такі як вечірки, а також більше освітніх заходів, таких як лекції або цікаві зустрічі. Рада також може нести відповідальність за організацію та управління такими подіями, як Посвята, Міс/Містер ІАТЕ, День інституту, новорічні святкування, тощо.

СР ІАТЕ є життєво важливою організацією, яка відіграє важливу роль у представленні потреб і проблем студентів, спілкуванні з адміністрацією та викладачами, а також у плануванні та організації заходів і заходів, які приносять користь студентам. Студентська рада є важливою частиною студентського досвіду та допомагає створити відчуття спільності та залученості серед студентів.

Переглядів: 1 205