Де і як отримати документи про попередню освіту 2024

16:27, 19-07-2024

Ви закінчили навчання, отримали диплом і хочете забрати документи про попередню освіту, які були надані при вступі? Рішення є, але треба враховувати режим видачі документів.

Допомагаємо розібратися:
   •  Дивимось інструкцію (https://t.me/dnvr_31/984) щодо отримання документів (ключове - при собі потрібно мати паспорт).
   •  Дивимось режим видачі документів (режим роботи).
   •  Приходимо в години прийому за документами.

Коли працює відділ: режим видачі документів: пн-пт з 9:00 до 10:00 та з 14:00 до 16:00.
Де: відділ навчально-виховної роботи, каб. 107, 1 корпус (Відділ навчально-виховної роботи у 1-му корпусі)

Будь ласка, зверніть увагу: видача документів здійснюється виключно в години прийому! В інший час працівники працюють з документами та здійснюють види робіт не менш важливі для студентів та документообігу університету!  Працівники можуть приймати студентів виключно в години прийому, адже враховуючи графіки відключення світла і необхідність працівниками обробляти документи в базах даних, у них дуже обмежений час. Тому приймати відвідувачів поза приймальним годинами вони не мають можливості!

ДНВР @dnvr_31. З питаннями сюди @DNVR_team_bot. Успіхів!