Оголошено прийом заявок на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених

20:20, 27-08-2024

Стипендії призначаються за рішенням президії Комітету терміном на два роки і виплачуються стипендіатам за місцем їхньої основної роботи (навчання) додатково до посадового окладу, іменної або ординарної (звичайної) академічної стипендії, різних доплат і надбавок.

• Вік осіб, які висуваються на здобуття стипендій, не може перевищувати вік, визначений для молодих вчених Законом України «Про наукову і науково технічну діяльність», на час їх висування для участі у конкурсі на здобуття стипендій.
  • На здобуття стипендій можуть висуватися наукові працівники, науково педагогічні працівники, аспіранти, ад’юнкти, докторанти, інші молоді вчені.

Докладніше за посиланням.