Прийом студентів на Спільний Українсько-Німецький Центр Машинобудування (СУНЦМ)

Прийом студентів на Спільний Українсько-Німецький Центр Машинобудування (СУНЦМ) здійснюється Навчально-науковим Інститутом атомної та теплової енергетики (НН ІАТЕ) в межах ліцензованого обсягу набору.

Вступ відбувається на загальних підставах за результатами Зовнішнього Незалежного Оцінювання (ЗНО) і у відповідності до Положень та Правил, діючих в Національному Технічному Університеті України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського» (НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського»).
Студенти першого курсу денної форми, які мають бажання навчатись на СУНЦМ, до 05 вересня повинні написати заяву на вступ, оформити та підписати договір про отримання додаткових освітніх послуг (вивчення німецької мови).

Після закінчення бакалаврату та успішного складання тесту на знання німецької мови є можливість навчатися у магістратурі Магдебурзького університету ім. Отто-фон-Геріке.
Запис зустрічі загальних зборів студентів СУНЦМ та зацікавлених у вступі на Спільний факультет з метою інформування про організацію навчального процесу доступний за цим посиланням.

Оплата навчання може проводитись як за навчальний рік, так і за семестр або ж помісячно як мінімум на один місяць вперед. Плата за надання додаткових освітніх послуг станом на 01 вересня 2022 року становить 1650 грн/місяць або 16500 грн/навчальний рік.
Більше детально можна ознайомитися на сайті - https://gfm.kpi.ua/